• Newsletter
  • Kontakt
Menu

Referencje

Zweryfikuj posiadane referencje.

Czasem firmy kryjąc się za tajemnicą handlową nie są skłonne do ujawniania swoich kontrahentów. Jednak działalność firm usługowych opiera się głównie na jakości wykonywanej przez nie pracy. Solidna firma szczyci się swoimi klientami i dobrym wykonaniem powierzonych zadań. Dobra firma usługowa nie obawia się „podkupienia” klienta. Ucieczki do konkurencji należy się obawiać tylko w przypadku klienta niezadowolonego z jakości usług. Czy z firmą posiadającą takich klientów chciałbyś się związać ?

Nie daj się zbyć i poproś o referencje. O jakości i solidności działania biura rachunkowego świadczą pozytywne opinie uzyskane od obsługiwanych klientów, a także długotrwałość poszczególnych kontraktów.

Zweryfikuj fluktuację klientów w danej firmie, klienci korzystający z usług danego biura przez wiele lat gwarantują, że i Ty będziesz zadowolony z usług. Jeśli kontrakty nie są wieloletnie, Ty także w krótkim czasie możesz być niezadowolony z obsługi.

 

Klient, który korzysta z obsługi danego biura przez długie lata, często mimo zmian formy działalności, jest najlepszą referencją usługodawcy.

 

Nasi klienci
Kontakt

Grupa Księgowa Okulscy


 

00-195 Warszawa, ul. Słomińskiego 17/41

tel. : 22 839-18-08 ; 22 839-17-91

e-mail:  biuro@okulscy.com.pl

Biura czynne:
poniedziałek - piątek w godz. 7.45 - 16.00